Innovative Facility Management Polska Sp z o. o.
innowacyjny dostawca usług Facility Management

IFMPL to Polska firma posiadająca lokalny zarząd, centrala spółki mieści się w Warszawie, nasze usługi kierujemy do właścicieli oraz zarządców nieruchomości na terenie całej Polski.

W trakcie rozwoju rynku Facility Management w Polsce, struktury Właścicielskie wyłoniły kolejną spółkę celową w Polsce. Stało się tak głównie dzięki analizom i badaniom prowadzonym przez ostatnie lata. Na ich podstawie stwierdziliśmy, że Innovative Facility Management Polska może odegrać znaczącą rolę w branży Facility Management, kreując nowe trendy i najlepszą jakość na rynku nie tylko w Polsce.

Innovative Facility Management Polska to elastyczna, dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca klientom nowoczesne, niestandardowe oraz indywidualne rozwiązania, oparte na dogłębnym zrozumieniu ich potrzeb oraz sytuacji finansowej.

Nasze podejście do wzajemnych relacji oparte jest na menadżerskim stylu operowania projektem oraz aktywnie modernizowanej strukturze. Analiza stanu nieruchomości jest zawsze ściśle powiązana z analizą kosztową i dzięki temu możemy zapewnić naszym partnerom realny komfort ekonomiczny.

Nasza firma hołduje zasadzie transparentności i uczciwości w biznesie. Skupiamy się na klientach i ich potrzebach, dlatego w procesie zarządzania projektami zawsze uczestniczą osoby z doświadczeniem w danej branży.

więcej

Członkostwo w: 

Formularz zgłoszeniowy
Innovative Facilit Management